אודות

שלום לכם, אני טל קדוש, עורכת דין ומגשרת מוסמכת מטעם ארגון המגשרים בישראל, יועצת ומלווה אנשים, עסקים וארגונים בניהול קונפליקטים ובניית הסכמות, מנחה ומרצה בתחום הגישור והמשא ומתן.

משרדי “גישור ועו”ד” הוקדם במטרה לספק ללקוחותיי מענה מיטבי ומקיף לכלל צורכיהם בתחום המשפטי – גישורי.

אני רואה בגישור דרך חיים ומאמינה שפתרונות אותם מייצרים הצדדים הם המיושמים ביותר לאורך זמן ומאפשרים לצדדים לשקם את מערכות יחסיהם האחד עם השני.

מלבד הידע והנסיון הגישורי, אני מביאה עימי קשת רחבה של תחומי התמקצעות לרבות בתחום המשפטי והרגשי וכל זאת על מנת ליצור עבור לקוחותיי את המרחב הבטוח והמאפשר לקיים שיח מקדם בראייה צופה פני עתיד.

כמו כן, משרדי מעניק שירותי עריכת דין בתחום המשפט האזרחי, תוך דגש על שירותיות גבוהה, מקצועיות ושיתוף הלקוח לאורך שלבי ההליך.

אודות

אני המאמין שלי

אני מאמינה באנשים וביכולת שלהם לקחת אחריות על עתידם ומערכות יחסיהם גם בזמנים של משבר הנובע ממחלוקות. אני מודעת לקשיים שעשויים לצוץ בדרך לפתרון המחלוקת, ולכן אני מציעה לצעוד אותה לצידכם ולסייע לכם כמגשרת לפתור את המחלוקת בראייה צופה פני עתיד.

בנוסף כעורכת דין מוסמכת, משרדי מעניק שירותי עריכת דין בתחומים מגוונים תוך דגש על שירותיות גבוהה, שיתוף וליווי הלקוח לאורך כל ההליך

איך אני אוכל לעזור לך?

איך אני אוכל
לעזור לך?

משרדי מעניק שירותי גישור וערכית דין בתחומים מגוונים, תוך דגש על שירותיות גבוהה, מקצועיות ושיתוף הלקוח לאורך כל ההליך

שירותי גישור

שירותי עריכת דין

הרצאות וסדנאות

ייעוץ לבניית הסכמות